C1608X5R1E105K080AC
Číslo produktu DigiKey
445-5146-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-5146-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-5146-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1608X5R1E105K080AC
Popis
CAP CER 1UF 25V X5R 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±10% 25V Keramický kondenzátor X5R 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
C1608X5R1E105K080AC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)