C1608NP02A121J080AA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | C1608NP02A121J080AA |
Popis | CAP CER 120PF 100V NP0 0603 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 120 pF ±5% 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | C1608NP02A121J080AA Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 150°C |
Řada | Vlastnosti Vysoká teplota |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) | Aplikace |
Stav součásti Zastaralé | Způsob montáže |
Kapacita | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Tolerance ±5% | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Jmenovité napětí | Tloušťka (max) 0,035" (0,90mm) |