C1005C0G1H100D050BA
Číslo produktu DigiKey
445-1235-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-1235-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-1235-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C1005C0G1H100D050BA
Popis
CAP CER 10PF 50V C0G 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 pF ±0,5pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C1005C0G1H100D050BA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,5pF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)