B82801C0145A050
Číslo produktu DigiKey
495-4441-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-4441-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-4441-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82801C0145A050
Popis
CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1:50 Měřicí transformátor proudu 50kHz ~ 500kHz 0,28mOhm primární, 400mOhm sekundární 1.4 mH Montáž na povrch
Modely EDA/CAD
B82801C0145A050 Modely
Kategorie
Převodový poměr - primární:sekundární
1:50
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,28mOhm primární, 400mOhm sekundární
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,560" D x 0,530" Š (14,22mm x 13,46mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)
Kmitočtový rozsah
50kHz ~ 500kHz
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Typ
Invazivní
Hmotnost
0,011lbs (4,99g)
Indukčnost
1.4 mH