B82790S0513N201
Číslo produktu DigiKey
495-1868-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1868-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1868-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82790S0513N201
Popis
CMC 51UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
51 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 500mA DCR 140mOhm (typ.)
Modely EDA/CAD
B82790S0513N201 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
140mOhm (typ.)
Výrobce
TDK
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Střídavé jmenovité napětí
42V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
2
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,236" Š (7,10mm x 6,00mm)
Indukčnost při kmitočtu
51 µH @ 100 kHz
Výška (max)
0,205" (5,20mm)
Jmenovitý proud (max)
500mA