B82731M2501A030
Číslo produktu DigiKey
495-2765-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82731M2501A030
Popis
CMC 47MH 500MA 2LN TH
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 mH @ 10 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Průchozí otvor 500mA DCR 2Ohm (typ.)
Modely EDA/CAD
B82731M2501A030 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2Ohm (typ.)
Výrobce
TDK
Střídavé jmenovité napětí
250V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Schvalovací agentura
ENEC, UR, VDE
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,827" D x 0,591" Š (21,00mm x 15,00mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,807" (20,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
47 mH @ 10 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Jmenovitý proud (max)
500mA