B82432T1472K000
Číslo produktu DigiKey
495-1763-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1763-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1763-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432T1472K000
Popis
FIXED IND 4.7UH 800MA 220 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 800 mA 220mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432T1472K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
220mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
40MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
7.96 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)