B82432T1332K000
Číslo produktu DigiKey
495-1760-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1760-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1760-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432T1332K000
Popis
FIXED IND 3.3UH 900MA 190 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 900 mA 190mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432T1332K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
190mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
50MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
7.96 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)