B82432T1104K000
Číslo produktu DigiKey
495-1755-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1755-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1755-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432T1104K000
Popis
FIXED IND 100UH 200MA 3.5 OHM
Podrobný popis
100 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 200 mA 3,5Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432T1104K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,5Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 796kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6,5MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
796 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)