B82432T1103K000
Číslo produktu DigiKey
495-1754-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1754-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1754-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432T1103K000
Popis
FIXED IND 10UH 650MA 350 MOHM
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 650 mA 350mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432T1103K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
350mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 2,52MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
25MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
2.52 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)