B82432T1102K000
Číslo produktu DigiKey
495-1753-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1753-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1753-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432T1102K000
Popis
FIXED IND 1UH 1.3A 80 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.3 A 80mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432T1102K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
80mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
110MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
7.96 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)