B82432C1223K000
Číslo produktu DigiKey
495-1748-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1748-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1748-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432C1223K000
Popis
FIXED IND 22UH 260MA 1.45 OHM
Podrobný popis
22 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 260 mA 1,45Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432C1223K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,45Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
30 při 2,52MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
16MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)