B82432C1104K000
Číslo produktu DigiKey
495-1745-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1745-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1745-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432C1104K000
Popis
FIXED IND 100UH 145MA 4.7 OHM
Podrobný popis
100 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 145 mA 4,7Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432C1104K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,7Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
30 při 796kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
8MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)