B82432C1103K000
Číslo produktu DigiKey
495-B82432C1103K000TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B82432C1103K000CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-B82432C1103K000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432C1103K000
Popis
FIXED IND 10UH 320MA 980 MOHM
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 320 mA 980mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82432C1103K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
980mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
40 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
28MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)