B82432C1102K000
Číslo produktu DigiKey
495-1743-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1743-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1743-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82432C1102K000
Popis
FIXED IND 1UH 600MA 280 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 600 mA 280mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B82432C1102K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
280mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
40 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
200MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD, Vodič tvaru J
Tolerance
±10%
Dodávaná velikost pouzdra
1812 (4532 metrický)
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Stínění
Nestíněný
Výška při usazení (max)
0,134" (3,40mm)