B82422T1104K000
Číslo produktu DigiKey
495-B82422T1104K000TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B82422T1104K000CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-B82422T1104K000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82422T1104K000
Popis
FIXED IND 100UH 60MA 11 OHM SMD
Podrobný popis
100 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 60 mA 11Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82422T1104K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
11Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
20 při 796kHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
8MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
796 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)