B82422H1102K000
Číslo produktu DigiKey
495-2637-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2637-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2637-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82422H1102K000
Popis
FIXED IND 1UH 1.15A 100 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.15 A 100mOhm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82422H1102K000 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
10 při 2,52MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
150MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
7.96 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,094" (2,40mm)