B82422A1473K100
Číslo produktu DigiKey
495-1704-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1704-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1704-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82422A1473K100
Popis
FIXED IND 47UH 85MA 7 OHM SMD
Podrobný popis
47 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 85 mA 7Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82422A1473K100 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
7Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
27 při 2,52MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
11MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)