B82422A1472K100
Číslo produktu DigiKey
495-1703-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1703-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1703-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82422A1472K100
Popis
FIXED IND 4.7UH 150MA 2.2 OHM
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 150 mA 2,2Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82422A1472K100 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,2Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
27 při 7,96MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
110MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)