B82422A1104K100
Číslo produktu DigiKey
495-1696-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-1696-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-1696-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B82422A1104K100
Popis
FIXED IND 100UH 65MA 11.5 OHM
Podrobný popis
100 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 65 mA 11,5Ohm max. 2-SMD, Vodič tvaru J
Modely EDA/CAD
B82422A1104K100 Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,5Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
27 při 2,52MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
7MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)