B81123C1222M026
Číslo produktu DigiKey
495-B81123C1222M026-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B81123C1222M026
Popis
FILM CAP MKP Y1 2.2NF 20% 500VAC
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF Filmový kondenzátor 500V 3000V (3kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,276" Š (18,00mm x 7,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Kapacita
Koncovka
PC piny - dlouhé vývody
Tolerance
±20%
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
500V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
3000V (3kV)