B74121U0055M060
Číslo produktu DigiKey
495-B74121U0055M060TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B74121U0055M060CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-B74121U0055M060DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B74121U0055M060
Popis
TVS DIODE 5.5VWM WLCSP0201 SL
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5,6V (typ.) Svorka 7A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch WL-CSP0201 SL
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B74121U0055M060 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7A (8/20µs)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
DVI, HDMI, USB
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
0,55pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
5,5V (max.)
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Průrazné napětí (min)
8,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
5,6V (typ.)