B72590T0140L060
Číslo produktu DigiKey
495-2592-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2592-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2592-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72590T0140L060
Popis
VARISTOR 23.5V 20A 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
23.5 V 20 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72590T0140L060 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
27.03 V
Nárazový proud
20 A
Řada
Energie
0,01J
Kapacita při kmitočtu
47 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
14 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
16 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
19.98 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (typické)
23.5 V