B72570D0120A060
Číslo produktu DigiKey
495-3416-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-3416-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-3416-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72570D0120A060
Popis
VARISTOR 16V 20A 1003
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1003 (2508 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72570D0120A060 Modely
Kategorie
Nárazový proud
20 A
1
Řada
Kapacita při kmitočtu
82 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Maximální stejnosměrné napětí
12 V
Pouzdro
1003 (2508 metrický)
Napětí varistoru (min)
16 V