B72540V1140S262
Číslo produktu DigiKey
495-B72540V1140S262TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B72540V1140S262CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72540V1140S262
Popis
VARISTOR 22V 1.2KA 2220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 2220 (5750 metrický)
Kategorie
Nárazový proud
1.2 kA
Výrobce
TDK
Energie
5,8J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Počet obvodů
1
Stav součásti
Zastaralé
Kapacita při kmitočtu
9500 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
14 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
16 V
Třída
Automobilový průmysl
Napětí varistoru (min)
16.94 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (typické)
22 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (max)
27.06 V