B72530T0300K062
Číslo produktu DigiKey
495-2604-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2604-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2604-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72530T0300K062
Popis
VARISTOR 47V 300A 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 V 300 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1210 (3225 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72530T0300K062 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
51.7 V
Nárazový proud
300 A
Řada
Energie
2J
Kapacita při kmitočtu
2000 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
30 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
38 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
42.3 V
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Napětí varistoru (typické)
47 V