B72520T0250K062
Číslo produktu DigiKey
495-4401-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-4401-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-4401-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72520T0250K062
Popis
VARISTOR 39V 200A 1206
Podrobný popis
39 V 200 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72520T0250K062 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
42.9 V
Nárazový proud
200 A
Řada
Energie
1J
Kapacita při kmitočtu
550 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
25 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
31 V
Napětí varistoru (min)
35.1 V
Napětí varistoru (typické)
39 V