B72520T0170K062
Číslo produktu DigiKey
495-2601-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2601-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2601-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72520T0170K062
Popis
VARISTOR 27V 200A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
27 V 200 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72520T0170K062 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
29.7 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
200 A
Řada
Energie
0,6J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
600 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
17 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
22 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
24.3 V
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Napětí varistoru (typické)
27 V