B72510E1140S262
Číslo produktu DigiKey
495-2600-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2600-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2600-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72510E1140S262
Popis
VARISTOR 24.5V 120A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24.5 V 120 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72510E1140S262 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
120 A
Energie
0,3J
Řada
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
400 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální střídavé napětí
14 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
16 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
20.83 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
24.5 V
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Napětí varistoru (max)
28.18 V