B72500E0170K060
Číslo produktu DigiKey
495-4623-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-4623-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-4623-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72500E0170K060
Popis
VARISTOR 27V 30A 0603
Podrobný popis
27 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
B72500E0170K060 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
30 A
Výrobce
TDK
Energie
0,2J
Kapacita při kmitočtu
100 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Maximální střídavé napětí
17 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
22 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
24.3 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
27 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (max)
29.7 V