B72500E0140S260
Číslo produktu DigiKey
495-4622-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-4622-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-4622-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72500E0140S260
Popis
VARISTOR 24.5V 30A 0603
Podrobný popis
24.5 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
B72500E0140S260 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Nárazový proud
30 A
Výrobce
TDK
Energie
0,2J
Kapacita při kmitočtu
120 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Maximální střídavé napětí
14 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
20.83 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
24.5 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (max)
28.18 V