B72500D0160H060
B72500D0160H060
Číslo produktu DigiKey
495-B72500D0160H060TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B72500D0160H060CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-B72500D0160H060DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72500D0160H060
Popis
VARISTOR 65V 0603
Podrobný popis
Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
B72500D0160H060 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (min)
65 V
Kapacita při kmitočtu
5 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
16 V