B72220S0131K101
Číslo produktu DigiKey
495-1414-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72220S0131K101
Popis
VARISTOR 205V 8KA DISC 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
205 V 8 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 20mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72220S0131K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
225.5 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
8 kA
Řada
Energie
74J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
1850 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
130 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
170 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
184.5 V
Pouzdro
Disk 20mm
Napětí varistoru (typické)
205 V