B72214S0131K101
Číslo produktu DigiKey
495-1409-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72214S0131K101
Popis
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Podrobný popis
205 V 4.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Modely EDA/CAD
B72214S0131K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
225.5 V
Nárazový proud
4.5 kA
Řada
Energie
34J
Kapacita při kmitočtu
880 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
130 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
170 V
Napětí varistoru (min)
184.5 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
205 V