B72210S0500K551
Číslo produktu DigiKey
495-76209-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-76209-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72210S0500K551
Popis
VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
Podrobný popis
82 V 2.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 10mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
90.2 V
Nárazový proud
2.5 kA
Řada
Energie
8,4J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Kapacita při kmitočtu
950 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
50 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
65 V
Napětí varistoru (min)
73.8 V
Pouzdro
Disk 10mm
Napětí varistoru (typické)
82 V