B72210S0461K101
Číslo produktu DigiKey
495-4644-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72210S0461K101
Popis
VARISTOR 750V 2.5KA DISC 10MM
Podrobný popis
750 V 2.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 10mm
Modely EDA/CAD
B72210S0461K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
825 V
Nárazový proud
2.5 kA
Řada
Energie
50J
Kapacita při kmitočtu
150 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
460 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
615 V
Napětí varistoru (min)
675 V
Pouzdro
Disk 10mm
Napětí varistoru (typické)
750 V