B72207S0300K101
Číslo produktu DigiKey
495-1405-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72207S0300K101
Popis
VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Podrobný popis
47 V 250 A Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Modely EDA/CAD
B72207S0300K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
51.7 V
Nárazový proud
250 A
Řada
Energie
2J
Kapacita při kmitočtu
1200 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
30 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
38 V
Napětí varistoru (min)
42.3 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
47 V