B72207S0151K101
Číslo produktu DigiKey
495-1407-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72207S0151K101
Popis
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Podrobný popis
240 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Modely EDA/CAD
B72207S0151K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
264 V
Nárazový proud
1.2 kA
Řada
Energie
11J
Kapacita při kmitočtu
210 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
150 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
200 V
Napětí varistoru (min)
216 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
240 V