B72207S0110K101
Číslo produktu DigiKey
495-1402-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72207S0110K101
Popis
VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Podrobný popis
18 V 250 A Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Modely EDA/CAD
B72207S0110K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
19.8 V
Nárazový proud
250 A
Řada
Energie
0,8J
Kapacita při kmitočtu
2750 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
11 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
14 V
Napětí varistoru (min)
16.2 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
18 V