B72205S2151K101
Číslo produktu DigiKey
495-1421-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72205S2151K101
Popis
VARISTOR 240V 800A DISC 5MM
Podrobný popis
240 V 800 A Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 5mm
Modely EDA/CAD
B72205S2151K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
264 V
Nárazový proud
800 A
Řada
Energie
7,5J
Kapacita při kmitočtu
115 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
150 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
200 V
Napětí varistoru (min)
216 V
Pouzdro
Disk 5mm
Napětí varistoru (typické)
240 V