B72205S0350K101
Číslo produktu DigiKey
495-3771-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72205S0350K101
Popis
VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Podrobný popis
56 V 100 A Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 5mm
Modely EDA/CAD
B72205S0350K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
61.6 V
Nárazový proud
100 A
Řada
Energie
1,1J
Kapacita při kmitočtu
620 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
35 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
45 V
Napětí varistoru (min)
50.4 V
Pouzdro
Disk 5mm
Napětí varistoru (typické)
56 V