B59907A0120A062
Číslo produktu DigiKey
495-75886-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-75886-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-75886-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B59907A0120A062
Popis
PTC RESET FUSE 400V 12MA 1210
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 400V 12 mA Ih Montáž na povrch 1210 (3225 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B59907A0120A062 Modely
Kategorie
Odpor - výchozí (Ri) (min)
640 Ohms
Výrobce
TDK
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.5 kOhms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Keramický
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
400V
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Přídržný proud (Ih) (max)
12 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Vypínací proud (It)
22 mA
Tloušťka (max)
0,071" (1,80mm)
Max. proud
150 mA