B59315P1120A062
Číslo produktu DigiKey
495-3877-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-3877-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-3877-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B59315P1120A062
Popis
PTC RESET FUSE 80V 150MA 4032
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Keramický Vratná pojistka PTC 80V 150 mA Ih Montáž na povrch 4032 (1080 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B59315P1120A062 Modely
Kategorie
Max. proud
1.6 A
Výrobce
TDK
Odpor - 25°C (typická hodnota)
16 Ohms
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q200
Typ
Keramický
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
80V
Pouzdro
4032 (1080 metrický)
Přídržný proud (Ih) (max)
150 mA
Velikost / rozměry
0,394" D x 0,315" Š (10,00mm x 8,00mm)
Vypínací proud (It)
310 mA
Tloušťka (max)
0,150" (3,80mm)