B57703M0502G040
Číslo produktu DigiKey
495-2170-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B57703M0502G040
Popis
THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Termistor NTC 5k Kruhové oko
Kategorie
Tolerance hodnoty B
±1%
Výrobce
TDK
B25/100
3988K
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
150 mW
Stav součásti
Aktivní
Délka - přívodní kabel
1,77" (45,00mm)
Odpor v ohmech při @ 25°C
5k
Způsob montáže
Pro volné zavěšení
Tolerance odporu
±2%