B57153S0160M000
Číslo produktu DigiKey
495-B57153S0160M000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B57153S0160M000
Popis
ICL 16 OHM 20% 3A 8.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 16 Ohms ±20% 3 A 0,335" (8,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B57153S0160M000 Modely
Kategorie
R pří 25°C
16 Ohms
Výrobce
TDK
Tolerance
±20%
Řada
Max. proud v ustáleném stavu
3 A
Balení
Hromadné balení
Průměr
0,335" (8,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)