B32923C3105K189
Číslo produktu DigiKey
495-6917-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-6917-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32923C3105K189
Popis
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Podrobný popis
1 µF Filmový kondenzátor 305V 630V Polypropylen (PP) Radiální
Modely EDA/CAD
B32923C3105K189 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
1,043" D x 0,433" Š (26,50mm x 11,00mm)
Výška při usazení (max)
0,807" (20,50mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Střídavé jmenovité napětí
305V
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V