B32672L8222J000
Číslo produktu DigiKey
495-3222-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32672L8222J000
Popis
CAP FILM 2200PF 5% 2KVDC RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2200 pF Filmový kondenzátor 700V 2000V (2kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Modely EDA/CAD
B32672L8222J000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 110°C
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,197" Š (18,00mm x 5,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
700V
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
2000V (2kV)