B32672L1103J000
Číslo produktu DigiKey
495-3214-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32672L1103J000
Popis
CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 600V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalizovaný Radiální
Modely EDA/CAD
B32672L1103J000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 110°C
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,236" Š (18,00mm x 6,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Střídavé jmenovité napětí
600V
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
1600V (1,6kV)