Obrázek pro B32529E6103K000 není k dispozici
B32529E6103K000
Číslo produktu DigiKey
495-75668-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32529E6103K000
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 200V 400V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32529E6103K000 Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,118" Š (7,20mm x 3,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Střídavé jmenovité napětí
200V
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V