B32529C3103K189
Číslo produktu DigiKey
495-2528-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-2528-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32529C3103K189
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 160V 250V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32529C3103K189 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,098" Š (7,30mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
160V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
250V